Консультація по Джйотіш - Ведичній астрології
Консультація по Джйотіш - Ведичній астрології

Опис соціотипу "ДРАЙЗЕР"

ОХОРОНЕЦЬ (Драйзер):

1. R - Етика відносин

Добре бачить, як розкриваються люди в спілкуванні. Його не можна провести награною дружелюбністю. Критично оцінює поведінку оточуючих, але свою думку висловлює лише тоді, коли його дуже зачепили. При першому ж знайомстві різко ділить людей на дві категорії - свої і чужі. Чужі ніби перестають для нього існувати, а до своїх близьких і друзів сильно прив'язується, відчуває відповідальність за них. Вірний своїм внутрішнім етичним оцінками людини. Його дуже важко переконати. Важко йде на компроміси з чужими. Своїм же багато прощає. Вільно володіє психологічної дистанцією. То віддаляє, то наближає людей до себе. Таким чином дає зрозуміти, як він до них ставиться.

2. F - Силова сенсорика

Уміло розраховує силу впливу на людину. До партнера не пристосовується, а нав'язує йому свою лінію поведінки. Тримає себе в руках, поки не настане критична точка. Здатний постояти за себе і своїх близьких. Не переносить примусу, нерозумного застосування сили. Його відсіч завжди співмірна ступеню прояву агресії. Вміє провчити кривдника, послідовно нарощуючи силу тиску на нього. Не заспокоїться доти, поки не відчує падіння бойового духу суперника. Моральна перемога для нього важливіше фізичної. Ніколи не дозволить поводитися з собою безцеремонно, нав'язувати свою думку. Його не можна залякати або спровокувати.

3. L - Структурна логіка

Прагне проаналізувати ситуацію з усіх боків і зробити об'єктивний однозначний висновок. На людях надягає маску сухої і безсторонньої  людини. Залежить від усталених норм і випробуваних методів дій. Все оцінює з точки зору здорового глузду, розумного егоїзму. Змушує себе робити те, що вимагають правила гри. Того ж вимагає і від оточуючих. Потребує фізичної дистанції. Тримається осторонь від надокучливих людей. Уникає великих скупчень народу.

4. I - Інтуїція можливостей

Йому важко розібратися в нагромадженні оригінальних, але розпливчастих, що не спираються на визнані факти ідей і здогадів. Важко себе почуває в ситуації невизначеності, недомовленості. Спостерігаючи за людиною, порівнює її можливості зі своїми. Чи можу я зробити те ж, що і він? То занадто ідеалізує людину, то, навпаки, повністю заперечує наявність в ньому здібностей. Не довіряє людям хвалькуватим, що випинають свої здібності. Не стане потурати талановитим, але егоїстичним і самовдоволеним людям. Не визнає здібностей, які не доповнені працею. Чекає, коли його помітять і гідно оцінять. Самому себе запропонувати важко. Інших людей хвалить рідко, але компліменти на свою адресу приймає з задоволенням.

5. Р - Ділова логіка

По-справжньому розслабляється і заспокоюється після напруженої роботи, яка принесла корисний результат. Йому подобаються люди, що залучають його в ділову активність. Практичний в повсякденних справах. Пускає в хід все, що знаходиться на його території. Дуже любить функціональні і красиво оформлені речі. Цінує те, що корисно, і вимагає мінімальних зусиль на своє обслуговування. Вміє забезпечити собі комфортні умови для роботи. Швидко виконує трудомісткі види робіт, щоб довго до них не повертатися. Важко переносить зміну роботи, звичного укладу життя. Дискомфорт при перебудові на нові умови його дуже відлякує.

6. Т - Інтуїція часу

Нетерплячий. Не любить тяганини, повільного перебігу подій. Налаштований на швидкі рішення. Активізується в ситуаціях дефіциту часу. Підштовхування в дрібницях викликає у нього протест, а у великому - активізує. Йому краще давати невеликий час на підготовку, тому що чим більше чекає і готується, тим більше хвилювань і гірше результат. Внутрішньо тривожний. Переживає через усілякі небезпеки, які загрожують йому і близьким людям. Шукає релігійні, філософські, містичні і т. п. способи осмислення і захисту від примх долі. Не допустить, щоб його застали зненацька, завжди готовий до непередбачених обставин. Добре пам'ятає помилки і потрясіння минулого, з яких бере уроки.

7. Е - Етика емоцій

Добре відчуває емоційний стан людини. Запитує про причини, які привели до поганого настрою. Однак сам поліпшити його не може. Підлаштовується під настрій оточуючих. У серйозній ситуації підкреслено офіційний, у колі друзів невимушено веселий, дозволяє собі навіть цинічні гостроти. Любить веселих людей, які вміють розгойдати, зняти напругу, підняти настрій, вселити впевненість у майбутньому. Потребує відволіканні від тяжких думок і емоційних розрядох. Уникає життєвих драм, нагнітання негативних емоцій. Знає, як важко вони впливають на психіку і здоров'я. З іншого боку, навмисно прискорює розв'язки конфліктів або драматизує ситуацію.

8. S - Сенсорика відчуттів

Не може сидіти без конкретної справи. Ледарство його гнітить. Постійно шукає, чим би зайнятися. Робота служить йому ліками проти багатьох хвороб. Боїться показатися перед людьми в неохайному, негарному вигляді, в поганій фізичній формі. Якщо захворіє, то негайно приймає радикальні методи лікування. Відчуває жалість до людей необлаштованих, хворих, слабких, залежних, знедолених. Мимоволі виникає бажання допомогти чим-небудь конкретним: нагодувати, вилікувати, позбавити від залежності, допомогти подолати кризу, кинути шкідливу звичку. Дуже цінує чистоту, здоровий спосіб життя. Не буде миритися з людиною, яка йому фізично огидна, має нездорові інстинкти.